MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 13603311
nr 1360 3311
Fåtöljer
ett par, Skinn/rotting, 1970-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:33:42
800 kr